Kreatief werken met jongeren

De Krejokalender in jouw agenda?
Zie hier hoe dat kan!

Kalender

Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 28 September 2018
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2018
9
28
20
30
00
270
2018
9
28
23
00
00
270
13
751
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 29 September 2018
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2018
9
29
10
30
00
271
2018
9
29
13
00
00
271
1
764
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 29 September 2018
van 14:00 tot 17:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2018
9
29
15
00
00
271
2018
9
29
18
00
00
271
8
785
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 5 October 2018
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2018
10
5
20
30
00
277
2018
10
5
23
00
00
277
13
752
Cactussenslag

Cactussenslag

Saturday 6 October 2018
van 00:00 tot 00:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2018
10
6
1
00
00
278
2018
10
6
1
00
00
278
1,8
795
SOJA

SOJA

Saturday 6 October 2018
van 20:00 tot 23:30
SOJA
2018
10
6
21
00
00
278
2018
10
6
24
30
00
278
23
720
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 12 October 2018
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2018
10
12
20
30
00
284
2018
10
12
23
00
00
284
13
753
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 13 October 2018
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2018
10
13
10
30
00
285
2018
10
13
13
00
00
285
1
765
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 19 October 2018
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2018
10
19
20
30
00
291
2018
10
19
23
00
00
291
13
754
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 20 October 2018
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2018
10
20
10
30
00
292
2018
10
20
13
00
00
292
8
786
Friemelnamiddag

Friemelnamiddag

Saturday 20 October 2018
van 14:00 tot 17:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2018
10
20
15
00
00
292
2018
10
20
18
00
00
292
1
796
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 27 October 2018
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2018
10
27
10
30
00
299
2018
10
27
13
00
00
299
1
766
Stadspel

Stadspel

van Saturday 27 October 2018 17:00
tot Sunday 28 October 2018 10:30
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2018
10
27
18
00
00
299
2018
10
28
11
30
00
300
8
799
Vormingsweekend

Vormingsweekend

van Friday 2 November 2018 18:30
tot Sunday 4 November 2018 12:00
Vormingsatelier
2018
11
2
19
30
00
305
2018
11
4
13
00
00
307
13
801
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 9 November 2018
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2018
11
9
20
30
00
312
2018
11
9
23
00
00
312
13
755
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 10 November 2018
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2018
11
10
10
30
00
313
2018
11
10
13
00
00
313
8
787
Zwambaspel

Zwambaspel

van Saturday 10 November 2018 14:00
tot Sunday 11 November 2018 09:30
Zwamba's
2018
11
10
15
00
00
313
2018
11
11
10
30
00
314
7
802
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 16 November 2018
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2018
11
16
20
30
00
319
2018
11
16
23
00
00
319
13
756
Kinderatelier Fuif 40 jaar

Kinderatelier Fuif 40 jaar

Saturday 17 November 2018
van 00:00 tot 00:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2018
11
17
1
00
00
320
2018
11
17
1
00
00
320
1
767
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 24 November 2018
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2018
11
24
10
30
00
327
2018
11
24
13
00
00
327
8
788
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 30 November 2018
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2018
11
30
20
30
00
333
2018
11
30
23
00
00
333
13
757
Kinderatelier Sint

Kinderatelier Sint

Saturday 1 December 2018
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2018
12
1
10
30
00
334
2018
12
1
13
00
00
334
1
768
TjiefTjaf

TjiefTjaf

Saturday 8 December 2018
van 19:30 tot 21:30
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2018
12
8
20
30
00
341
2018
12
8
22
30
00
341
8
808
Friemelnamiddag

Friemelnamiddag

Saturday 15 December 2018
van 14:00 tot 17:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2018
12
15
15
00
00
348
2018
12
15
18
00
00
348
1
797
Kerstfeestje

Kerstfeestje

Saturday 22 December 2018
van 14:00 tot 20:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2018
12
22
15
00
00
355
2018
12
22
21
00
00
355
1
811
Kerstfeestje

Kerstfeestje

Sunday 23 December 2018
van 14:00 tot 20:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
Vormingsatelier
2018
12
23
15
00
00
356
2018
12
23
21
00
00
356
8,13
812
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 5 January 2019
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
1
5
10
30
00
4
2019
1
5
13
00
00
4
8
789
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 11 January 2019
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2019
1
11
20
30
00
10
2019
1
11
23
00
00
10
13
758
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 12 January 2019
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2019
1
12
10
30
00
11
2019
1
12
13
00
00
11
1
769
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 18 January 2019
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2019
1
18
20
30
00
17
2019
1
18
23
00
00
17
13
759
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 19 January 2019
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
1
19
10
30
00
18
2019
1
19
13
00
00
18
8
790
SOJA

SOJA

Saturday 19 January 2019
van 20:00 tot 23:30
SOJA
2019
1
19
21
00
00
18
2019
1
19
24
30
00
18
23
721
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 25 January 2019
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2019
1
25
20
30
00
24
2019
1
25
23
00
00
24
13
760
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 26 January 2019
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2019
1
26
10
30
00
25
2019
1
26
13
00
00
25
1
770
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 2 February 2019
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
2
2
10
30
00
32
2019
2
2
13
00
00
32
8
791
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 9 February 2019
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2019
2
9
10
30
00
39
2019
2
9
13
00
00
39
1
771
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 16 February 2019
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
2
16
10
30
00
46
2019
2
16
13
00
00
46
8
792
SOJA

SOJA

Saturday 16 February 2019
van 20:00 tot 23:30
SOJA
2019
2
16
21
00
00
46
2019
2
16
24
30
00
46
23
722
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 23 February 2019
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2019
2
23
10
30
00
53
2019
2
23
13
00
00
53
1
772
Kinderdriedaagse

Kinderdriedaagse

van Saturday 2 March 2019 08:30
tot Tuesday 5 March 2019 10:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2019
3
2
9
30
00
60
2019
3
5
11
00
00
63
1
823
TjiefTjaf bowling

TjiefTjaf bowling

Saturday 9 March 2019
van 19:00 tot 21:30
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
3
9
20
00
00
67
2019
3
9
22
30
00
67
8
809
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 22 March 2019
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2019
3
22
20
30
00
80
2019
3
22
23
00
00
80
13
761
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 23 March 2019
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
3
23
10
30
00
81
2019
3
23
13
00
00
81
8
793
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 29 March 2019
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2019
3
29
20
30
00
87
2019
3
29
23
00
00
87
13
762
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 30 March 2019
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2019
3
30
10
30
00
88
2019
3
30
13
00
00
88
1
773
Zwambatrip

Zwambatrip

van Saturday 6 April 2019 08:30
tot Tuesday 9 April 2019 16:00
Zwamba's
2019
4
6
9
30
00
95
2019
4
9
17
00
00
98
7
826
Tienerdriedaagse

Tienerdriedaagse

van Thursday 18 April 2019 07:30
tot Sunday 21 April 2019 14:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
Vormingsatelier
2019
4
18
8
30
00
107
2019
4
21
15
00
00
110
8,13
827
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 27 April 2019
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2019
4
27
10
30
00
116
2019
4
27
13
00
00
116
1
774
SOJA

SOJA

Saturday 27 April 2019
van 20:00 tot 23:30
SOJA
2019
4
27
21
00
00
116
2019
4
27
24
30
00
116
23
723
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 4 May 2019
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2019
5
4
10
30
00
123
2019
5
4
13
00
00
123
1
775
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 4 May 2019
van 14:00 tot 17:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
5
4
15
00
00
123
2019
5
4
18
00
00
123
8
794
40 jaar Krejo

40 jaar Krejo

Saturday 11 May 2019
van 00:00 tot 00:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
5
11
1
00
00
130
2019
5
11
1
00
00
130
1,8
829
Friemelnamiddag

Friemelnamiddag

Saturday 18 May 2019
van 14:00 tot 17:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2019
5
18
15
00
00
137
2019
5
18
18
00
00
137
1
798
SOJA

SOJA

Saturday 18 May 2019
van 20:00 tot 23:30
SOJA
2019
5
18
21
00
00
137
2019
5
18
24
30
00
137
23
724
TjiefTjaf picnic

TjiefTjaf picnic

Saturday 25 May 2019
van 14:00 tot 17:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
5
25
15
00
00
144
2019
5
25
18
00
00
144
8
810
Slotdag

Slotdag

Saturday 29 June 2019
van 09:30 tot 16:30
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2019
6
29
10
30
00
179
2019
6
29
17
30
00
179
1
830
Slotdag

Slotdag

Sunday 30 June 2019
van 15:00 tot 21:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
6
30
16
00
00
180
2019
6
30
22
00
00
180
8
831