Kreatief werken met jongeren

De Krejokalender in jouw agenda?
Zie hier hoe dat kan!

Kalender

Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 21 September 2019
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2019
9
21
10
30
00
263
2019
9
21
13
00
00
263
1
901
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 21 September 2019
van 14:00 tot 17:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
9
21
15
00
00
263
2019
9
21
18
00
00
263
8
922
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 27 September 2019
van 19:30 tot 23:30
Vormingsatelier
2019
9
27
20
30
00
269
2019
9
27
24
30
00
269
13
974
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 28 September 2019
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
9
28
10
30
00
270
2019
9
28
13
00
00
270
8
923
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 4 October 2019
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2019
10
4
20
30
00
276
2019
10
4
23
00
00
276
13
889
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 5 October 2019
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2019
10
5
10
30
00
277
2019
10
5
13
00
00
277
1
902
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 11 October 2019
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2019
10
11
20
30
00
283
2019
10
11
23
00
00
283
13
890
Cactussenslag

Cactussenslag

Saturday 12 October 2019
van 00:00 tot 00:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
10
12
1
00
00
284
2019
10
12
1
00
00
284
1,8
934
SOJA

SOJA

Saturday 12 October 2019
van 20:00 tot 23:30
SOJA
2019
10
12
21
00
00
284
2019
10
12
24
30
00
284
23
855
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 18 October 2019
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2019
10
18
20
30
00
290
2019
10
18
23
00
00
290
13
891
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 19 October 2019
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
10
19
10
30
00
291
2019
10
19
13
00
00
291
8
924
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 26 October 2019
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2019
10
26
10
30
00
298
2019
10
26
13
00
00
298
1
903
Stadspel

Stadspel

van Saturday 26 October 2019 17:00
tot Sunday 27 October 2019 10:30
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
10
26
18
00
00
298
2019
10
27
11
30
00
299
8
938
Vormingsweekend

Vormingsweekend

van Friday 1 November 2019 18:30
tot Sunday 3 November 2019 12:00
Vormingsatelier
2019
11
1
19
30
00
304
2019
11
3
13
00
00
306
13
940
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 8 November 2019
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2019
11
8
20
30
00
311
2019
11
8
23
00
00
311
13
892
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 9 November 2019
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2019
11
9
10
30
00
312
2019
11
9
13
00
00
312
1
904
Zwambaspel

Zwambaspel

van Saturday 9 November 2019 14:00
tot Sunday 10 November 2019 09:30
Zwamba's
2019
11
9
15
00
00
312
2019
11
10
10
30
00
313
7
941
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 15 November 2019
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2019
11
15
20
30
00
318
2019
11
15
23
00
00
318
13
893
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 16 November 2019
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
11
16
10
30
00
319
2019
11
16
13
00
00
319
8
925
Fuif

Fuif

Saturday 16 November 2019
van 19:30 tot 21:30
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
11
16
20
30
00
319
2019
11
16
22
30
00
319
8
946
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 23 November 2019
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2019
11
23
10
30
00
326
2019
11
23
13
00
00
326
1
905
SOJA

SOJA

Saturday 23 November 2019
van 20:00 tot 23:30
SOJA
2019
11
23
21
00
00
326
2019
11
23
24
30
00
326
23
856
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 29 November 2019
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2019
11
29
20
30
00
332
2019
11
29
23
00
00
332
13
894
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 30 November 2019
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
11
30
10
30
00
333
2019
11
30
13
00
00
333
8
926
Kinderatelier Sint

Kinderatelier Sint

Saturday 7 December 2019
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2019
12
7
10
30
00
340
2019
12
7
13
00
00
340
1
906
TjiefTjaf

TjiefTjaf

Friday 13 December 2019
van 19:30 tot 21:30
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2019
12
13
20
30
00
346
2019
12
13
22
30
00
346
8
947
SOJA

SOJA

Saturday 14 December 2019
van 20:00 tot 23:30
SOJA
2019
12
14
21
00
00
347
2019
12
14
24
30
00
347
23
857
Kerstfeestje

Kerstfeestje

Saturday 21 December 2019
van 14:00 tot 20:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2019
12
21
15
00
00
354
2019
12
21
21
00
00
354
1
950
Kerstfeestje

Kerstfeestje

Sunday 22 December 2019
van 14:00 tot 20:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
Vormingsatelier
2019
12
22
15
00
00
355
2019
12
22
21
00
00
355
8,13
951
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 10 January 2020
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2020
1
10
20
30
00
9
2020
1
10
23
00
00
9
13
895
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 11 January 2020
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
1
11
10
30
00
10
2020
1
11
13
00
00
10
1
907
Tieneratelier Vredeseilanden

Tieneratelier Vredeseilanden

Saturday 11 January 2020
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
1
11
10
30
00
10
2020
1
11
13
00
00
10
8
927
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 17 January 2020
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2020
1
17
20
30
00
16
2020
1
17
23
00
00
16
13
896
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 18 January 2020
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
1
18
10
30
00
17
2020
1
18
13
00
00
17
8
928
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 24 January 2020
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2020
1
24
20
30
00
23
2020
1
24
23
00
00
23
13
897
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 25 January 2020
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
1
25
10
30
00
24
2020
1
25
13
00
00
24
1
908
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 1 February 2020
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
2
1
10
30
00
31
2020
2
1
13
00
00
31
8
929
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 8 February 2020
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
2
8
10
30
00
38
2020
2
8
13
00
00
38
1
909
SOJA

SOJA

Saturday 8 February 2020
van 20:00 tot 23:30
SOJA
2020
2
8
21
00
00
38
2020
2
8
24
30
00
38
23
858
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 15 February 2020
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
2
15
10
30
00
45
2020
2
15
13
00
00
45
8
930
Kinderdriedaagse

Kinderdriedaagse

van Saturday 22 February 2020 08:30
tot Monday 24 February 2020 10:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
2
22
9
30
00
52
2020
2
24
11
00
00
54
1
963
TjiefTjaf

TjiefTjaf

Friday 28 February 2020
van 19:00 tot 21:30
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
2
28
20
00
00
58
2020
2
28
22
30
00
58
8
948
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 7 March 2020
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
3
7
10
30
00
66
2020
3
7
13
00
00
66
8
931
Friemelnamiddag

Friemelnamiddag

Saturday 7 March 2020
van 14:00 tot 17:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
3
7
15
00
00
66
2020
3
7
18
00
00
66
1
935
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 13 March 2020
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2020
3
13
20
30
00
72
2020
3
13
23
00
00
72
13
899
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 14 March 2020
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
3
14
10
30
00
73
2020
3
14
13
00
00
73
1
910
SOJA

SOJA

Saturday 14 March 2020
van 20:00 tot 23:30
SOJA
2020
3
14
21
00
00
73
2020
3
14
24
30
00
73
23
859
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 20 March 2020
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2020
3
20
20
30
00
79
2020
3
20
23
00
00
79
13
898
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 21 March 2020
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
3
21
10
30
00
80
2020
3
21
13
00
00
80
8
932
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 27 March 2020
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2020
3
27
20
30
00
86
2020
3
27
23
00
00
86
13
900
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 28 March 2020
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
3
28
10
30
00
87
2020
3
28
13
00
00
87
1
911
Tienerdriedaagse

Tienerdriedaagse

van Friday 10 April 2020 07:30
tot Sunday 12 April 2020 14:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
Vormingsatelier
2020
4
10
8
30
00
100
2020
4
12
15
00
00
102
8,13
966
Friemelnamiddag

Friemelnamiddag

Saturday 18 April 2020
van 14:00 tot 17:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
4
18
15
00
00
108
2020
4
18
18
00
00
108
1
936
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 25 April 2020
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
4
25
10
30
00
115
2020
4
25
13
00
00
115
1
912
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 2 May 2020
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
5
2
10
30
00
122
2020
5
2
13
00
00
122
8
933
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 9 May 2020
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
5
9
10
30
00
129
2020
5
9
13
00
00
129
1
913
Expo K

Expo K

Saturday 16 May 2020
van 00:00 tot 00:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
5
16
1
00
00
136
2020
5
16
1
00
00
136
1,8
968
Friemelnamiddag

Friemelnamiddag

Saturday 23 May 2020
van 14:00 tot 17:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
5
23
15
00
00
143
2020
5
23
18
00
00
143
1
937
SOJA

SOJA

van Saturday 23 May 2020 20:00
tot Monday 23 March 2020 23:30
SOJA
2020
5
23
21
00
00
143
2020
3
23
24
30
00
82
23
860
TjiefTjaf

TjiefTjaf

Friday 29 May 2020
van 19:00 tot 21:30
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
5
29
20
00
00
149
2020
5
29
22
30
00
149
8
949
Slotdag

Slotdag

Saturday 27 June 2020
van 09:30 tot 16:30
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
6
27
10
30
00
178
2020
6
27
17
30
00
178
1
969
Slotdag

Slotdag

Sunday 28 June 2020
van 15:00 tot 21:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2020
6
28
16
00
00
179
2020
6
28
22
00
00
179
8
970