Kreatief werken met jongeren

De Krejokalender in jouw agenda?
Zie hier hoe dat kan!

Kalender

Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 2 March 2018
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2018
3
2
20
30
00
60
2018
3
2
23
00
00
60
13
610
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 3 March 2018
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2018
3
3
10
30
00
61
2018
3
3
13
00
00
61
1
625
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 9 March 2018
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2018
3
9
20
30
00
67
2018
3
9
23
00
00
67
13
611
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 10 March 2018
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2018
3
10
10
30
00
68
2018
3
10
13
00
00
68
8
636
SOJA

SOJA

Saturday 10 March 2018
van 20:00 tot 23:30
SOJA
2018
3
10
21
00
00
68
2018
3
10
24
30
00
68
23
655
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 16 March 2018
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2018
3
16
20
30
00
74
2018
3
16
23
00
00
74
13
612
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 17 March 2018
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2018
3
17
10
30
00
75
2018
3
17
13
00
00
75
1
626
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 23 March 2018
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2018
3
23
20
30
00
81
2018
3
23
23
00
00
81
13
613
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 24 March 2018
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2018
3
24
10
30
00
82
2018
3
24
13
00
00
82
8
637
Zwambatrip

Zwambatrip

van Saturday 31 March 2018
tot Tuesday 3 April 2018
Zwamba's
2018
3
31
1
00
00
89
2018
4
3
1
00
00
92
7
667
Tienerdriedaagse

Tienerdriedaagse

van Saturday 7 April 2018
tot Tuesday 10 April 2018
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
Vormingsatelier
2018
4
7
1
00
00
96
2018
4
10
1
00
00
99
8,13
668
Friemelnamiddag

Friemelnamiddag

Saturday 14 April 2018
van 14:00 tot 17:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2018
4
14
15
00
00
103
2018
4
14
18
00
00
103
1
669
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 20 April 2018
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2018
4
20
20
30
00
109
2018
4
20
23
00
00
109
13
614
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 21 April 2018
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2018
4
21
10
30
00
110
2018
4
21
13
00
00
110
8
638
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 28 April 2018
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2018
4
28
10
30
00
117
2018
4
28
13
00
00
117
1
627
SOJA

SOJA

Saturday 28 April 2018
van 20:00 tot 23:30
SOJA
2018
4
28
21
00
00
117
2018
4
28
24
30
00
117
23
656
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 4 May 2018
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2018
5
4
20
30
00
123
2018
5
4
23
00
00
123
13
615
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 5 May 2018
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2018
5
5
10
30
00
124
2018
5
5
13
00
00
124
8
639
Friemelnamiddag

Friemelnamiddag

Saturday 5 May 2018
van 14:00 tot 17:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2018
5
5
15
00
00
124
2018
5
5
18
00
00
124
1
670
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 11 May 2018
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2018
5
11
20
30
00
130
2018
5
11
23
00
00
130
13
616
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 12 May 2018
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2018
5
12
10
30
00
131
2018
5
12
13
00
00
131
1
628
SOJA

SOJA

Saturday 12 May 2018
van 20:00 tot 23:30
SOJA
2018
5
12
21
00
00
131
2018
5
12
24
30
00
131
23
657
Expo K

Expo K

Saturday 19 May 2018
van 00:00 tot 00:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
Vormingsatelier
2018
5
19
1
00
00
138
2018
5
19
1
00
00
138
1,8,13
671
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 19 May 2018
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2018
5
19
10
30
00
138
2018
5
19
13
00
00
138
8
640
Slotdag KA

Slotdag KA

Saturday 30 June 2018
van 00:00 tot 00:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2018
6
30
1
00
00
180
2018
6
30
1
00
00
180
1
672
Slotdag TA

Slotdag TA

Sunday 1 July 2018
van 00:00 tot 00:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2018
7
1
1
00
00
181
2018
7
1
1
00
00
181
8
673
Slotdag SOJA

Slotdag SOJA

Monday 2 July 2018
van 00:00 tot 00:00
Vormingsatelier
2018
7
2
1
00
00
182
2018
7
2
1
00
00
182
13
674