Kreatief werken met jongeren

De Krejokalender in jouw agenda?
Zie hier hoe dat kan!

Kalender

Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 28 November 2020
van 09:30 tot 12:00
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
2020
11
28
10
30
00
332
2020
11
28
13
00
00
332
2,3,4
1250
Kinderatelier Sint

Kinderatelier Sint

Saturday 5 December 2020
van 09:30 tot 12:00
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
2020
12
5
10
30
00
339
2020
12
5
13
00
00
339
2,3,4
1302
Soja

Soja

Saturday 5 December 2020
van 19:30 tot 22:00
SOJA
2020
12
5
20
30
00
339
2020
12
5
23
00
00
339
23
1263
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 12 December 2020
van 09:30 tot 12:00
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2020
12
12
10
30
00
346
2020
12
12
13
00
00
346
5,6,7
1244
Kerstfeestje KA

Kerstfeestje KA

Saturday 19 December 2020
van 14:00 tot 20:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's

Concrete uren volgen nog

2020
12
19
15
00
00
353
2020
12
19
21
00
00
353
1
1301
Kerstfeestje TA/VA

Kerstfeestje TA/VA

Sunday 20 December 2020
van 14:00 tot 20:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
Vormingsatelier
2020
12
20
15
00
00
354
2020
12
20
21
00
00
354
8,13
1300
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 8 January 2021
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2021
1
8
20
30
00
7
2021
1
8
23
00
00
7
13
1237
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 9 January 2021
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2021
1
9
10
30
00
8
2021
1
9
13
00
00
8
8
1251
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 15 January 2021
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2021
1
15
20
30
00
14
2021
1
15
23
00
00
14
13
1238
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 16 January 2021
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2021
1
16
10
30
00
15
2021
1
16
13
00
00
15
1
1308
Soja

Soja

Saturday 16 January 2021
van 19:30 tot 22:00
SOJA
2021
1
16
20
30
00
15
2021
1
16
23
00
00
15
23
1264
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 22 January 2021
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2021
1
22
20
30
00
21
2021
1
22
23
00
00
21
13
1239
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 23 January 2021
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2021
1
23
10
30
00
22
2021
1
23
13
00
00
22
8
1252
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 30 January 2021
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2021
1
30
10
30
00
29
2021
1
30
13
00
00
29
1
1309
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 6 February 2021
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2021
2
6
10
30
00
36
2021
2
6
13
00
00
36
8
1253
Kinderdriedaagse

Kinderdriedaagse

van Friday 12 February 2021 08:30
tot Tuesday 16 February 2021 10:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2021
2
12
9
30
00
42
2021
2
16
11
00
00
46
1
1314
TjiefTjaf

TjiefTjaf

Saturday 20 February 2021
van 14:00 tot 17:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2021
2
20
15
00
00
50
2021
2
20
18
00
00
50
8
1245
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 26 February 2021
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2021
2
26
20
30
00
56
2021
2
26
23
00
00
56
13
1240
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 6 March 2021
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2021
3
6
10
30
00
64
2021
3
6
13
00
00
64
8
1254
Soja

Soja

Saturday 6 March 2021
van 19:30 tot 22:00
SOJA
2021
3
6
20
30
00
64
2021
3
6
23
00
00
64
23
1265
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 12 March 2021
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2021
3
12
20
30
00
70
2021
3
12
23
00
00
70
13
1241
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 13 March 2021
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2021
3
13
10
30
00
71
2021
3
13
13
00
00
71
1
1310
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 19 March 2021
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2021
3
19
20
30
00
77
2021
3
19
23
00
00
77
13
1242
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 20 March 2021
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2021
3
20
10
30
00
78
2021
3
20
13
00
00
78
8
1255
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 26 March 2021
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2021
3
26
20
30
00
84
2021
3
26
23
00
00
84
13
1243
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 27 March 2021
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2021
3
27
10
30
00
85
2021
3
27
13
00
00
85
1
1311
Zwambatrip

Zwambatrip

van Saturday 3 April 2021 08:30
tot Wednesday 7 April 2021 16:00
Zwamba's
2021
4
3
9
30
00
92
2021
4
7
17
00
00
96
7
1218
Tienerdriedaagse

Tienerdriedaagse

van Friday 9 April 2021 07:30
tot Monday 12 April 2021 14:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
Vormingsatelier
2021
4
9
8
30
00
98
2021
4
12
15
00
00
101
8,13
1258
Friemelnamiddag

Friemelnamiddag

Saturday 17 April 2021
van 14:00 tot 17:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2021
4
17
15
00
00
106
2021
4
17
18
00
00
106
1
1317
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 24 April 2021
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2021
4
24
10
30
00
113
2021
4
24
13
00
00
113
1
1312
Soja

Soja

Saturday 24 April 2021
van 19:30 tot 22:00
SOJA
2021
4
24
20
30
00
113
2021
4
24
23
00
00
113
23
1266
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 1 May 2021
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2021
5
1
10
30
00
120
2021
5
1
13
00
00
120
8
1256
Expo K

Expo K

Saturday 8 May 2021
van 00:00 tot 00:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2021
5
8
1
00
00
127
2021
5
8
1
00
00
127
1,8
1320
TjiefTjaf

TjiefTjaf

Wednesday 12 May 2021
van 14:00 tot 17:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2021
5
12
15
00
00
131
2021
5
12
18
00
00
131
8
1246
Friemelnamiddag

Friemelnamiddag

Saturday 15 May 2021
van 14:00 tot 17:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2021
5
15
15
00
00
134
2021
5
15
18
00
00
134
1
1315
Soja

Soja

Saturday 22 May 2021
van 19:30 tot 22:00
SOJA
2021
5
22
20
30
00
141
2021
5
22
23
00
00
141
23
1267
Slotdag

Slotdag

Thursday 1 July 2021
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2021
7
1
10
30
00
181
2021
7
1
13
00
00
181
1
1313
Slotdag

Slotdag

Friday 2 July 2021
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2021
7
2
10
30
00
182
2021
7
2
13
00
00
182
8
1257